Elagu terrassihooaeg! Soovitused hubase terrassi sisustamiseks

Kaunis rõdu või terrass on ideaalne kodupikendus suveperioodiks. See on koht, kus nautida kauneid ilmu, nautida lähedaste seltskonda ning ka omaette aega raamatu seltsis. Selleks, et võtta terrassihooajast viimast, tuleks see paik muuta võimalikult hubaseks ja mõnusaks. Kuidas seda teha? Siin on nõuanded, mis aitavad sul luua ideaalse ala selleks suveks. Ammuta inspiratsiooni!

1. Mugavad istumisnurgad mõnusateks koosviibimisteks

Esmatähtis on mugavus. Vali ilmastikukindlad mööbliesemed, mis on samas stiilsed ja mugavad. Pehmed padjad ja pleedid lisavad mugavust ning võimaldavad õues olemist nautida ka jahedamatel õhtutel.

2. Rohelus ja lilled

Lisage elu ja värvi oma rõdule või terrassile rohkelt taimi ja lilli. Rippuvad taimed, värvikirevad lilletaimepotid ja väikesed puud loovad lopsaka oaasi tunde. Kui sul puudub suurem aed või väliala, loo endale väike taimenurgake koos BATH taimealusega, mis mahutab kenasti ära kõik potitaimed ning on ideaalseks lisandiks sinu kodus.

3. Valgustus

Hubase atmosfääri loomiseks on oluline õige valgustus. Päikeseloojangust alates loovad õrnad tulekesed, näiteks päikeseenergial töötavad laternad või tuled, pehme ja soe valgus. See muudab iga õhtu veetmise väljas eriliseks.

4. Privaatsus

Kui sinu rõdu või terrass on väga avatud, kaalu privaatsusekraanide või kõrgemate taimede lisamist. See loob tunde, nagu viibiksid oma väikeses varjatud paradiisis.

5. Dekoratiivesemed

Lisaks mööblile ja taimedele annavad isikupära ka muud dekoratiivesemed, nagu värvikad vaibad, välisilma kindlad kunstiteosed või isegi väike purskkaev. Need elemendid teevad sinu rõdu või terrassi ainulaadseks ja kutsuvaks.

Nende lihtsate, kuid efektiivsete nõuannetega võib sinu rõdu või terrass muutuda suve lemmikkohaks, kus on rõõm nii pere ja sõpradega aega veeta kui ka üksinda lõõgastuda. Loo endale koht, kus iga suvepäev tundub nagu puhkus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga