Ostu- ja müügitingimused

Ostu- ja müügitingimused

Teenust pakub Straade Productions OÜ, reg nr 16339410

Peosokid on isikuandmete vastutav töötleja, Straade Production edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio-le.

Makseid võetakse vastu eurodes. Makseviisideks on Montonio poolt pakutavad pangalingid ja pangaülekandega.

Kui sa ei ole oma pakki kätte saanud siis palun kirjuta meile oaker.eu või helista tel +372 515 3332 (E-R 9-17).


Meie e-poest ostmine on lihtne ja mugav:

1. Esmalt valige välja tooted ja lisage need ostukorvi.
2. Vormistage tellimus. Lisage kindlasti oma kontaktandmed.
3. Tasuge ostu eest saadud arve alusel oma internetipangas.
Teenust pakub Straade Productions OÜ, reg nr 16339410. Makseid võtame vastu: pangalingi ja krediitkaardiga tasumine, ülekandega.

Makseid võetakse vastu eurodes.

Ostukorvi koostamine

Kõigepealt valige välja Teile meeldivad ja vajalikud tooted ning lisage need ostukorvi. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid veel neid ostma. Oma ostukorvi sisu saate vabalt muuta. Et näha tooteid, mida olete lisanud oma ostukorvi, valige link ‘Vaata ostukorvi’.

Tellimuse vormistamine

Palun sisestage tellimusvormi väljadele oma kontaktandmed. Ostu eest on Teil võimalik tasuda kohe pärast tellimuse vormistamist internetipangas. Kaup pannakse teele pärast makse laekumist. Kaupa hoiame broneerituna üldjuhul 24h. Kui soovite kaupa pikemalt broneerida (kuni 5 päeva), palun andke sellest teada meie klienditeenidusele meili teel info@oaker.eu.
Maksmiseks valige sobiv viis linkidelt või arvega tasumine. Makseid võtame vastu eurodes.


Kaup saadetakse teele pärast makse laekumist.

Kohaletoimetamiseaeg on üldjuhul kuni 2-3 tööpäeva Eestis. Euroopa Liidu piires 3-7 päeva. Väljaspool Euroopa Liitu kuni 2 nädalat. Vahel on mõnel tootel tarneaeg kuni 2 nädalat – anname sellest e-maili teel kindlasti teada.

Kui sa ei ole oma pakki kätte saanud, siis palun kirjuta meile info@oaker.eu või helista tel +372 515 3332 (E-R 9-17).


SOODUSKUPONGID JA KAARDID

Sooduskupongi kasutamise kord

Kui teil on sooduskupongi kood saate selle lisada tellimuse vormistamisel vastavasse lahtrisse. Samaaegselt saate kasutada ainult ühte kupongi. Kuponge väljastab Pesokid e-pood erinevate kampaaniate raames uudiskirjaga liitunud klientidele. Sooduskupongid kehtivad vaid täishinnaga toodetele. Juhul kui tekib küsimusi kupongi kasutamise kohta palun võtke ühendust info@oaker.eu.


TRANSPORT JA KOHALETOIMETAMINE

DPD pakiautomaat ja pakipoodi 2.99€

DPD toimetab Sinu tellimuse kohale 2-3 tööpäeva jooksul. Üle Eesti on kokku 114 ööpäevaringselt avatud DPD pakiautomaati. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja e-kirja teel. Saadetist hoitakse pakiautomaadis nädal aega. Kui lähipäevil ei ole võimalik pakile järgi minna, siis saadetakse meeldetuletus.

Saatekulusid ei lisandu üle 118€ tellimustele.


Omniva pakiautomaat 2.99€

Tooted saad kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest sinu e-posti aadressile. Üle Eesti on erinevates asukohtades kokku 181 ööpäevaringselt avatud Omniva pakiautomaati. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja e-kirja teel.

Saatekulusid ei lisandu üle 118€ tellimustele.


Itella SmartPOST 2.99€

Tooted saad kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest sinu e-posti aadressile. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Endale lähima automaadi asukoha ja lahtioleku aja saad teada, kui uurid meie pakiautomaatide asukoha kaarti.

Saatekulusid ei lisandu üle 118€ tellimustele.


Kuller 4.99€

Tellitud toode toimetatakse kulleriga sinu tellimuses märgitud aadressile keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest sinu e-posti aadressile. Kulleriga kättetoimetamise korral helistatakse kliendile ette ning lepitakse kokku sobiv aeg saadetise kättetoimetamiseks.

Saatekulusid ei lisandu üle 118€ tellimustele.


PRETENSIOONID JA TAGASTAMINE

Ostust taganemise kord

Juhul, kui Teile ostetud kaup ei sobinud ning Te soovite seda tagastada, siis palun teavitage sellest meie klienditeenindust meiliaadressil info@oaker.eu. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kõikidele kaupadele kehtib 30-päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamisest. Toode peab olema kasutamata ja pakendis/siltidega. 30-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Tagastada võite postiga . Tagastamise postikulu ei kuulu kompenseerimisele. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Kompenseeritakse tarnimise kulu. Raha tagastatakse 4 tööpäeva jooksul. Kõik meie kaubad kontrollitakse enne teele panemist hoolikalt üle. Juhul, kui Te siiski leiate defektiga toote, palume sellest koheselt teavitada meie klienditeenindust info@oaker.eu.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisvorm ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 30 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta nt kuni 7 tööpäeva/mõne päeva kauem jne.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 20 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 20 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensioonide esitamise kord

Straade Productions OÜ vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Straade Productions OÜ poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Oaker e-pood ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab Peosokid e-pood.
Oaker e-pood ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile info@oaker.eu pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Tarbijal on õigus nõuda Oaker e-poelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui e-poel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, Oaker e-pood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

Kui Oaker e-pood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijavaidluste komisjoni lehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskuss